O mnie

02
Adwokat odszkodowania Dariusz Marzec

Przestrzeganie zasad etyki adwokackiej -najlepszym narzędziem marketingu usług adwokackich.

W 1983 roku zostałem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. W 1991 roku złożyłem egzamin adwokacki z wynikiem bardzo dobrym. Pełniłem funkcje w samorządzie adwokackim: zastępcy rzecznika dyscyplinarnego ORA w Lublinie, członka sądu dyscyplinarnego ORA w Lublinie oraz członka Okręgowej Rady Adwokackiej. Obecnie jestem członkiem Izby Adwokackiej w Lublinie.

Zdobyłem ugruntowaną pozycję zawodową jeszcze zanim upowszechnił się Internet. Moje doświadczenie i moja praca świadczą za mnie. W ciągu mojej dwudziestojednoletniej praktyki wielokrotnie występowałem przed Sądem Najwyższym oraz przed Naczelnym Sądem Administracyjnym. Stawałem także przed Sądami Apelacyjnymi w Warszawie, Białymstoku, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie i przed sądami okręgowymi w tych miastach. Reprezentowałem również swoich Klientów w Siedlcach, Radomiu, Kielcach, Zamościu.

Po latach owocnej zawodowo współpracy, głównie z korporacjami, w zakresie prowadzenia spraw cywilnych, jak również satysfakcjonującego świadczenia usług na rzecz osób fizycznych. (w tym zwłaszcza w udzielaniu pomocy z zakresu: wypadków przy pracy i wypadków komunikacyjnych) - powodowany względami, o których piszę na stronie głównej oraz na podstronach - postanowiłem specjalizować się wyłącznie w prowadzeniu spraw o wypłatę odszkodowań z różnych tytułów.

Każdą sprawę prowadzę osobiście i sam odpowiadam za staranność prowadzenia sprawy. Nie wyręczam się żadnymi zastępcami na żadnym etapie sprawy. Z uwagi na powyższe zasady nie przyjmuję wszystkich spraw, jakie wpłyną do mojej kancelarii. Powodem jest chęć utrzymania wysokiej jakości świadczonych usług oraz zapewnienia rzetelności. Powyższe zasady odróżniają mnie od anonimowego pracownika ogólnopolskiej korporacji-fabryki pod nazwą: kancelaria odszkodowawcza spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zainteresowania:
dbanie o sprawność fizyczną i umysłową (kolarstwo, bieganie, czytelnictwo), tango argentino

Skontaktuj się

Każdą sprawę prowadzę osobiście i sam odpowiadam za staranność
prowadzenia sprawy.