Czego nie robię

04

W jaki sposób adwokatom nie wolno oferować usług?

W odróżnieniu od konkurencji z tzw. kancelarii odszkodowawczych, nie korzystam z sieci pośredników obiecujących Ci najwyższe/duże odszkodowanie. Wspominani pośrednicy ciągną Cię za Twój rękaw (często, kiedy jesteś jeszcze w żałobie, lub leżysz na szpitalnym łóżku) wprost do tzw. kancelarii odszkodowawczych, które z odpowiednio wysokich procentów od Twojego odszkodowania muszą opłacić: pracowników, sieć biur, zarządy i rady nadzorcze, a zwłaszcza: pośredników (łapiduchów) kosztownie pozyskujących wszędzie informacje: kto zginął w wypadku, kto pozostał po zmarłym, kto zmarł ostatnio w twoim rejonie. W razie odmowy wypłaty odszkodowania muszą zapłacić adwokatom lub radcom prawnym za prowadzenie sprawy o odszkodowanie w sądzie.

Każde ciągnięcie za rękaw musi odbywać się dla czyjegoś zorganizowanego interesu!

Doskonale pamiętam sytuację, w której sam wychodziłem z urzędu stanu cywilnego z aktem zgonu mojej matki, otoczony naganiaczami chcącymi wykorzystać moje przygnębienie i nie przyjmującymi do swojej wiadomości, że... mam swoich ludzi , albo, że sam sobie poradzę.

Ty też masz podobne doświadczenia? W moim imieniu nikt nie będzie Cię nagabywał! Dokonaj wyboru sam, po solennym upewnieniu się, dlaczego właśnie mnie chcesz powierzyć swoją sprawę. I koniecznie przeczytaj artykuł Bianki Mikołajewskiej w Polityce.

Zgłoś sprawę