Odszkodowanie za wypadek

Zostałeś poszkodowany w wypadku drogowym? Starasz się o odszkodowanie za wypadek? Nie daj się omotać łapiduchom (agentom) z tzw. kancelarii odszkodowawczych. To są specjaliści handlowi przeszkoleni do sprzedawania drogich usług!

 

Dlaczego w godzinę po wypadku drogowym oni już nachodzą Ciebie lub Twoich bliskich w Twoim domu, dlatego, że ktoś udostępnił im Twoje dane osobowe, chociaż to już jest przestępstwo! Sam wiesz, kto to mógł zrobić. Nie ma wielu możliwości… ale wszyscy udają, że nic się nie stało.

Z reguły przestępstwa są popełniane dla osiągania korzyści majątkowej.

Jak uzyskać odszkodowanie za wypadek za 8-15% prowizji? Tylko powierzając sprawę o odszkodowanie adwokatowi, a nie tzw. kancelariom odszkodowawczym, które pobierają 25-45% prowizji.

Odszkodowanie za wypadek
Odszkodowanie za wypadek

Zapytaj zorientowanych znajomych, do którego adwokata pójść ze sprawą o odszkodowanie? Masz czas! Zastanów się, zanim Ty sam wybierzesz dla siebie pełnomocnika-adwokata. Nie pozwól łapiduchom narzucać sobie czegokolwiek „na gorąco”. Gdy zwłoki jeszcze „nie wystygły”, oni już stoją u Twoich drzwi i chcą Twojego podpisu pod wygodną dla nich umową!

Nie ma pośpiechu. Ochłoniesz? Przyjdź do wybranego adwokata – specjalisty z zakresu odszkodowań za wypadek.

Zapraszam do kontaktu.

Add Comment